by
Hüseyin Cansız | Nis 28, 2022
21-22 Nisan tarihlerinde Marmaris International Yatch Club Campus Cup yarışlarında denizcilik fakültesi öğrencileri Canberk Sağlam, Emre Vural ve İbrahim Nural'ın da bulunduğu İTÜ Yelken Takımı katıldığı IRC 3 sınıf yelken yat yarışlarında 1. ve 4. lük alarak fakülteye kupalarıyla dönmüşlerdir .
21-22 Nisan tarihlerinde Marmaris International Yatch Club Campus Cup yarışlarında denizcilik fakültesi öğrencileri Canberk Sağlam, Emre Vural ve İbrahim Nural'ın da bulunduğu İTÜ Yelken Takımı katıldığı IRC 3 sınıf yelken yat yarışlarında 1. ve 4. lük alarak fakülteye kupalarıyla dönmüşlerdir .
![ituyelken ituyelken](/images/librariesprovider60/duyuru/ituyelken.jpeg?sfvrsn=25e61272_0&MaxWidth=550&MaxHeight=&ScaleUp=false&Quality=High&Method=ResizeFitToAreaArguments&Signature=FEAE374339824B43770B1B841A7E6A6294B1B596)