PNG İTÜ DENARK Logo

Hakkımızda

 İTÜ Denizcilik Araştırmaları Kulübü, İstanbul Teknik Üniversitesi Kültür Hizmet Şube Müdürlüğüne bağlı olarak İTÜ Denizcilik Fakültesinde 26 Nisan 2017 tarihinde kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana Türk ve Dünya denizciliği için gündemi takip eden değil gündemi şekillendiren; kültürlü, bilgili ve görgülü denizciler yetiştirmeyi amaçlamıştır. Kulübümüz İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin denizcilik sektörünün her alanında akranlarından farklı bakış açılarına ve deneyimlere sahip olabilmeleri için birçok mesleki, akademik, sosyal etkinlikler ve araştırmalar düzenlemektedir.

 

Vizyon

 İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Araştırmaları Kulübü 2017 yılında kurulduğundan beri öğrencilerin akademik, mesleki ve sosyal açıdan gelişimini sağlayacak araştırmalar, etkinlikler düzenleyerek cesareti ve ileri görüşlülüğü ile değişimin öncüsü olabilmelerini hedeflemektedir.

 

Misyon

İTÜ Denizcilik Araştırma Kulübü olarak yaptığımız etkinliklerle İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin yenilikçi, katılımcı, yaratıcı olmaları; araştırma ve etkinliklerde ki sorumlulukları paylaşarak hedefimize hep birlikte ulaşarak hem arkadaşlık ilişkilerini hem de sorumluluk bilinci ve tecrübe kazanmayı amaçlamaktır.

İTÜ DENARK’ın akademik danışmanlığını Prof. Dr. Özcan ARSLAN yürütmektedir.

İTÜ DENARK'ın Sosyal Medya Hesapları

Twitter: ITU_DENARK

İnstagram: itudenark

Facebook: Denarkitu

Email: itudenark@gmail.com

Web Sitesi: www.itudenark.com

YouTube: İTÜ DENARK - YouTube

  • PNG İTÜ DENARK Logo
  • İTÜ DENARK LOGO VEKTÖREL
  • İTÜ DENARK Logo