22
Birim Personeli


taylanKalite Koordinatörü Öğr. Gör. Taylan GÜLER

e-posta: guler17@itu.edu.tr

 Öğretim Görevlisi Taylan GÜLER, İTÜ Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Lisans Programından 2009 yılında mezun olmuştur. 2009-2016 yılları arasında Türk ve Yabancı Armatör ve İşletmeler bünyesindeki ticari gemilerde sırasıyla Uzakyol Vardiya Zabitliği, Uzakyol 2.Kaptanlık ve nihai olarak da Uzakyol Gemi Kaptanlığı görevlerini yapmıştır. 2016-2017 yılları arasında Türkiye menşeli römorkör firmasında römorkör kaptanlığı ve aynı işletme bünyesindeki tersanede bu tarihler içerisinde Project Commisioner olarak görev almıştır. 2017-2018 yılları arasında Türkiye menşeli kimyasal üretim ve depolama yapan bir tesiste operasyon amirliği ve yöneticiliği yapmıştır.2017 yılında İTÜ Denizcilik fakültesinde Deniz Ulaştırma Mühendisliği Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır ve devam etmektedir. 2018 yılında İTÜ Denizcilik Fakültesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliğine Öğretim görevlisi olarak atanmış, aynı zamanda mesleki dersler vererek akademik çalışmalarına devam etmektedir. 2019 yılından bu yana İTÜ Denizcilik Fakültesi Kalite Koordinatörü görevi ile İTÜ Denizcilik Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği denetleme komisyonu üyesi görevlerini yürütmektedir. 


caglarKalite Koordinatörü Yardımcısı Araş.Gör Çağlar KARATUĞ

e-posta: karatug@itu.edu.tr

 Araştırma Görevlisi Çağlar KARATUĞ, İTÜ Denizcilik Fakültesi Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği Lisans Programından 2016 yılında mezun olmuştur. 2016-2017 yılları arasında Uzakyol 3. Vardiya Mühendisi olarak gemide çalışmıştır. 2017-2019 yılları arasında İTÜ Deniz Ulaştırma Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2019 yılında aynı bölümde doktora eğitimine başlamıştır ve halen devam etmektedir. 2018 yılında Araştırma Görevlisi kadrosuna atandıktan sonra kurum içerisinde çeşitli idari ve akademik görevler yürütmüştür. 2019 yılından itibaren İTÜ Denizcilik Fakültesi Kalite Koordinatör Yardımcılığı görevini yürütmektedir.
  Kagizemlite Koordinatörü Yardımcısı Araş.Gör Gizem YÜKSEL

  e-posta: yukselg@itu.edu.tr

 Araştırma Görevlisi Gizem YÜKSEL, İTÜ Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Lisans Programından 2016 yılında fakülte birincisi olarak mezun olmuştur. 2016 yılında İTÜ Deniz Ulaştırma Mühendisliği Anabilim Dalı’nda yüksek lisans çalışmalarına başlamış ve halen devam etmektedir. 2017 yılında Araştırma Görevlisi kadrosuna atandıktan sonra kurum içerisinde çeşitli idari ve akademik görevler yürütmüştür. Mesleki odalar gibi çeşitli sivil  toplum kuruluşlarında görev almış, çeşitli organizasyonların düzenleme kurulunda bulunmuştur. 2019 yılından itibaren İTÜ Denizcilik Fakültesi Kalite Koordinatör Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

   


neslihan Kalite Koordinatörü Yardımcısı Araş.Gör Neslihan GÖKMEN
 e-posta: ngokmen@itu.edu.tr

 Araştırma Görevlisi Neslihan Gökmen, Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Lisans Programından onur öğrencisi olarak 2013 yılında mezun olmuştur. 2018 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstatistik Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programını tamamlayarak, aynı alanda doktora çalışmalarına başlamış olup, halen devam etmektedir. 2018 yılında İTÜ Denizcilik Fakültesi Temel Bilimler Bölümünde araştırma görevlisi kadrosuna atanmıştır.  İTÜ Denizcilik Bilişsel Ergonomi Araştırma Laboratuvarı’nda akademik çalışmalarını sürdürmektedir.  2019 yılından itibaren İTÜ Denizcilik Fakültesi Kalite Koordinatör Yardımcılığı görevini yürütmektedir.hakanKalite Koordinatörü Yardımcısı Öğr. Gör. Hakan ÇAP
 e-posta: cap@itu.edu.tr

 Öğretim Görevlisi Hakan ÇAP. Marmara Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Spor Yönetimi bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. İTÜ Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği kadrosuna 2012 yılında atanmış olup, bu süre zarfında Marmara Üniversitesi Spor Yönetim Bilimleri yüksek lisansını tamamlamasının ardından 2016 tarihinden itibaren yine aynı bölümde yürütmekte olduğu doktora programına devam etmektedir. İTÜ Denizcilik Fakültesi bünyesinde çeşitli idari görevlerde, Denizde Güvenlik Eğiticileri Eğitimi ve diğer kurs programlarında görev almasının yanısıra denizde güvenlik, yelken, kürek, kano ve yüzme dersleri vermektedir. 2019 yılından itibaren İTÜ Denizcilik Fakültesi Kalite Koordinatör Yardımcılığı   görevini yürütmektedir.


   
  
   
   
   
   
    
   
   


Geçmiş Dönem Kalite Koordinatörleri;

 

  •  Dr. Öğr. Üyesi Tuba KEÇECİ (2015-2018)
  • Doç. Dr. Metin ÇELİK (2012-2015)
  • Araş. Gör. Yalçın DURMUŞOĞLU (2006-2012)
  • Prof. Dr. Ahmet BAYÜLKEN (2003-2006)
  • Doç. Dr. İ. Deha ER (2000-2003)