22

İdari Personel

 
 7
FAKÜLTE SEKRETERİ
Hatice VATANSEVER
1124
  
 
2

DEKAN
ÖZEL KALEM
Dış Hat 0216 395 10 43
Faks 0216 395 45 00
Nilay ÖZKAN
(Sekreter)
1112

 
kader-ayaydin
DEKAN YARD. ve KOORDİNATÖR SEKRETERİ
Dış Hat 0216 395 10 09
Faks 0216 446 30 46
Bilgisayar İşletmeni
Kader AYAYDIN
 (Sekreter)
1113


 4
DEKANLIK EVRAK KAYIT
Bilgisayar İşletmeni
H.Ufuk CENGİZ
1146


kader-ayaydin 
YAZI İŞLERİ
Bilgisayar İşletmeni 
Kader AYAYDIN 
1113


KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ OFİSİ
nevin
Bilgisayar İşletmeni 
Nevin ÖZTÜRK 
1116-1117

 

PERSONEL BÜRO


9
Bilgisayar İşletmeni
Şehnaz ATEŞ
1127

10
Bilgisayar İşletmeni
Şenay YÜZSEVEN
1128
STAJ İŞLERİ BÜROSU

11
Bilgisayar İşletmeni
Lütfiye SUBAŞI
1121



12
Bilgisayar İşletmeni
Tuğba TÜRKSEVER
1123

20
Bilgisayar İşletmeni
Ergin TURHAN
1123

SERTİFİKA BÜROSU

14
Bilgisayar İşletmeni
Bayram ŞENKUL
1129



ÖĞRENCİ BÜROSU

jaleyildiz
Bilgisayar İşletmeni
Jale YILDIZ
1132

17
Bilgisayar İşletmenii
Zehra GÜRSES
1133

18
Bilgisayar İşletmeni
Saliha YILMAZ
1132

irem
Bilgisayar İşletmeni
İrem ALPEN

(KKTC Öğrenci İşleri)
Dış Hat Faks
0216 446 48 50
1130 
MAAŞ İŞLERİ BÜROSU 
 22
  Mutemet
Hasan YILDIZ
1135

65
Bilgisayar İşletmeni
Sibel ÇAKIR
1134

13
Bilgisayar İşletmeni
Mehmet ŞENERMAN
1134 

YÜKSEK LİSANS OFİSİ

1
Bilgisayar İşletmeni
Turgut KADDER
1318

MALİ İŞLER BÜROSU
Dış Hat Faks 0216 446 23 91 

 gulsah
Bilgisayar İşletmeni
Gülşah MADEN
1262 

 
4
Bilgisayar İşletmeni
Bünyamin KANBUR
1262
suat_yasar
 Bilgisayar İşletmeni
Suat YAŞAR
1262

TAŞINIR KAYIT KONTROL BÜROSU

8
Şef
Kadri YEŞİLBAŞ
(Taşınır Kayıt Kont.Yet)
1262
 


7
Bilgisayar İşletmeni
Şenay CEYLAN
1262

 

 

 

8
Bilgisayar İşletmeni
Oral ÇEVİK
1206

TEKNİK İŞLER BÜROSU

9
İnşaat Mühensi
Mustafa ERKAN
1147

10
Mimar
Metin KUMAŞ
1145

11
Tekniker
Mustafa TUNÇEL
1118

12
Tekniker
Metin ACUR
1119

EVRAK DAĞITIM
1142

 

BAŞ MÜHENDİSLER

15
Baş Mühendis
Muhammet SANDIKÇI
1307
16
Baş Mühendis
Kemal DEMİREL
1307

17
Baş Mühendis
Tanju KURTULUŞ
1307



SİMÜLATÖRLER MERKEZİ
Dış Hat -1 0216 446 91 38
Dış Hat-2 0216 395 63 27
Faks 0216 446 91 39
20
Kaloriferci
Yaşar ACAR
1350
15  
 Bilgisayar İşletmeni
Mehmet AKTÜRK
1122 

KÜTÜPHANE

21
Öğretim Görevlisi
Hüsnü Mırık
1194


14
Bilgisayar İşletmeni
Leyla YILDIZ
1195


SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
Dış Hat 0216 446 84 90
Faks 0216 446 84 91

3  
 Bilgisayar İşletmeni
Vehbi GÜÇLÜ

2
Teknisyen Yrd.
Ramazan ŞEKER

EĞİTİM HAVUZU
1263

3
Kor.ve Güv.Görevlisi
Ali ÖZKAN


5
Nermin EKTAŞ




REVİR

7
Dr.Levent BEDEN
1259


SPOR SALONU
1294

9
Hademe
Ali KALKAN

41
Garson
Mustafa ÇIRAK


ARŞİV


11
1277
Hademe
Metin KOCAMAN

 ATÖLYELER
Marangoz Atölyesi
1208

13
Teknisyen Yrd.
Nami YILDIZ

Kaynak Atölyesi
1209

15
Teknisyen Yrd.
Ali ÖNEM

Elektrik Atölyesi

1

Tekniker
Abdullah DAĞTEKİN
1203

2  
 Teknisyen
Adem GENÇ
1210 

Tesisat Atölyesi
1212

5
Teknisyen
Sait ÖZEN


Torna Atölyesi
1303

6
Teknisyen
Arif ALTINBAĞA

7
Teknisyen
Fatih KARAKOÇ

8
Kor.Güv.Görevlisi
Duran ÜLKER

Baskı Atölyesi
1201

9
Teknisyen Yrd.
Yaşar GÜVEN

10
Teknisyen
Kenan YILMAZER

KADEME
1330-1331

11
Teknisyen
Bahattin DURSUN

12
Şoför
Hayrettin GÜLAY


13

Teknisyen Yrd.
Hayrullah AKKAYA

14

Teknisyen Yrd.
Hakkı KARABULUT

KAYIKHANE
1199


 

Bahçe İşleri ve Temizlik Koordinasyonu
1198



19

 
 
 
 
Aşçı
Hayrettin PEHLİVAN

 

17
Hizmetli
İsmail AKKILIÇ

 

 

 

 I NOLU KAZAN DAİRESİ

 

18
Usta Gemici
Nail ÖZDİLKURAL
1295
 
 EĞİTİM GEMİSİ
1152


23
Kaptan
A.Tuğsan İŞİAÇIK ÇOLAK


26

 
 
 
 
 
 
 
 
Çarkçıbaşı
Recep Uğur Eldem



27

 
 
 
 
2.Kaptan
Sınırlı Kaptan
Mümin AZAK

39

 
 
 
 
 
 
 
 
Aşçı
Volkan EMEÇ



25
3.Kaptan
Uzakyol Kaptanı
Hüseyin TÜRKEL

 

38

 
 
 
 
 
 
 
 
Yağcı
Kamil ÇONTAY

28
Makina Lostramosu
Ali Paşa KÜÇÜK

35

 
 
 
 
 
 
 
 
Usta Gemici
Mehmet KAYA

30
Usta Gemici
Selahattin ÖZDEMİR

31
Usta Gemici
Mustafa KARAKUŞ

32
Usta Gemici
Güven GÖDEK

33
Yağcı
Bünyamin ÇELİK

34
Yağcı
Murat BİTİŞ

 

 

 

 

 

 

ÖĞRETİM ELEMANLARI ODASI
1306



YEMEKHANE
Yemekhane dış hat
0216 395 39 00
Yemekhane Sorumlusu
1273

44
Aşçı
Cafer KANTEPER


KREŞ
Kreş Dış Hat
0216 446 23 92

47
Bilgisayar İşletmeni
Feride Toğan
1313


BÖLÜM BAŞKANLIKLARI

DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH. BÖLÜM BAŞKANLIĞI 


21
 Bilgisayar İşletmeni
Bile ASLIHAN
(Sekreter)
1137
GEMİ MAK. İŞL.MÜH. BÖLÜM BAŞKANLIĞI 


ozlemakbal
Bilgisayar İşletmeni
Özlem AKBAL
(Sekreter)
1176 

 TEMEL BİLİMLER BÖLÜM BAŞKANLIĞI 

50
Bilgisayar İşletmeni
MedineAYDIN
(Sekreter)
1136

Koruma ve Güvenlik
1380-1381

Güvenlik Amiri

55
Kor.Güv.Gör.
M.Zeki KARABAĞ

 


52
Kor.Güv.Gör.
Özkan SAÇLIOĞLU

53
Kor.Güv.Gör.
Hüseyin KAYA



51
Kor.Güv.Gör.
Hamza KÖKSAL


56
Kor.Güv.Gör.
Turgut ÇAKMAK

57
Kor.Güv.Gör.
Bayram KARAKOÇ


58
Kor.Güv.Gör.
Ramazan Değer


59
Kor.Güv.Gör.
Aytekin YILDIZ

60
Kor.Güv.Gör.
Osman SEVİNÇ



62
Kor.Güv.Gör.
Cumhur AKÇAKOCA

 

63
Kor.Güv.Gör.
Muharrem ELİK

 

HAMİT NACİ SEYİR VE EĞİTİM KULESİ

64
Bekçi
ŞinasiDİNÇOĞLU
1255

GEMİ TEÇHİZATI TEST MERKEZİ

 

66
Teknisyen
İbrahim AKIN
1167

16 
Bilgisayar İşletmeni
Zahit COŞKUN
1167

 

 

68
İsmail KANDEMİR
1167

69
Ömer KUM
1169

SANTRAL

3
Teknisyen Yrd.
Önay AKÇAY
1110-1111

 BİLGİ-İŞLEM


71

Tekniker
Hüseyin CANSIZ
1283-1361

 

72

Tekniker
Fatma ÇİÇEK NAKAŞ
1283

 

DENİZ GÜVENLİK ÇAY OCAĞI

73
TeknisyenYardımcısı
Rahmi ALAYDIN
1185

 KUTUP ARAŞTIRMALARI MERKEZİ

49
Bilgisayar İşletmeni
Fatma SARAÇ
(Sekreter)